Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
HERCYK

Podanie o rangę Wsparcie

Recommended Posts

Nick z TS: HERCYK

Doświadczenie obsługi na TeamSpeak3 [1/10]: 9.5

Coś od siebie: Napisałem byle jaki wzór, żeby dać jakiekolwiek informacje potrzebne do rekrutacji. Zanim zacznę opowiadać o sobie, to chciałbym się pochwalić, że byłem już na innym serwerze TeamSpeak3 Administratorem, które liczyło ponad 200+ osób użytkowników dziennie, również posiadałem swoje serwery, które padły. A więc tak, mam na Imię Kamil, mieszkam w Toruniu z osiedla Bydgoskiego Przedmieścia. Lubię grać w gry typu "League of Legends", "Counter-Strike: Global Offensive" i "Brawlhalla". Zajmuję się elektrotechniką i programistyką (serwery tibii i różne Open Tibia Server'y tj. "Dragon Ball") z praktyki, nie jestem jakimś zawodowcem. Aktualnie jestem w Polsce, ale pracuję w Holandii jako orderpicker w Tilburgu. Od małolata trenowałem MMA do 15-ego roku życia. Nie toleruję kłamstw. Jestem obustronny w jakichkolwiek konfliktach i sprawiedliwy.  Mam zawsze dobry humor, dystans do siebie i teraz bardzo dużo wolnego czasu. Ogólnie ze mnie swobodny, miły chłopak i takie tamXD. Pozdrawiam.

• Like 1

Twoja aplikacja została przyjęta. Proszę podeślij w temacie swoje UID.

Podanie zostało anulowane. Powód, brak aktywności na serwerze.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...