Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
LUKSU_

REKRUTACJA TS3

Recommended Posts

Cześć, mam na imię Łukasz mam 16 lat i uczę się w technikum informatycznym.

Moje doświadczenie z ts3 jest dobre miałem kiedyś swój serwer ts3 i ogarniam podstawy.

Interesuje się głownie komputerami, grami nie jestem toksyczny względem innych osób i jestem pomocny.

Jestem bardzo aktywny na serwie ts3 co widać na załączonym zdjęciu. 🙂 

ts3 h.PNG

• Like 1

Twoja aplikacja została przyjęta. Proszę podeślij w temacie swoje UID.

Najbardziej mnie śmieszy to, że się chwalisz TOP 20 spędzonego czasu na serwerze, a nie ma Ciebie nawet w TOP 20 ilości połączeń. Minimalna ilość u użytkownika w TOP 20 jest: 62.

Najśmieszniejsze jest to, że masz 23 połączeń.

luksu.png.e6963790e3af68f94cd07153698a9c1f.png

Wyobraź sobie 23 połączeń = 227 godzin. Czasami widzę jak jesteś na jakimś kanale publicznym samemu z wyciszonymi słuchawkami i mikrofonem. Nabijanie godzin na AFK i chwalenie się tym jest troszkę żałosne. Tak to widzę - moje zdanie.

Posted (edited)

mam 23 połączenia bo resetowałem kompa do ustawień fabrycznych a, że mam nie raz mikro i glosnik off to czekam na kolegów więc jak nie wiesz to się lepiej nie wypowiadaj 😉 i nigdy nie byłem afk więcej niż 15min 🙂 

Jak teraz zobaczysz sobie teraz top 20 to godziny stoją w miejscu :v 

Edited by LUKSU_

"mam 23 połączenia bo resetowałem kompa do ustawień fabrycznych"
Człowieku, Ty myślisz, że jestem głupi? Jeżeli nie zapisałeś swojej tożsamości na komputerze to nie możesz odzyskać tych godzin na serwerze pomimo tego, że zrobiłeś już formata. Nowa tożsamość - zaczynasz od zera. Nigdy nie byłeś afk tak? "że mam nie raz mikro i glosnik off to czekam na kolegów" To się zastanów nad tym co piszesz ;).

nie umiesz czytać? "nigdy nie byłem afk więcej niż 15min" 

Ale co to ma do rzeczy.

Wyobraź sobie, że siedzisz 23h i 45minut, bo siedziałeś tylko 15 minut afk /na dzień. To Ty nie wiesz co piszesz.

Posted (edited)

Możesz też opowiedzieć jak to zrobiłeś, że odzyskałeś godziny na serwerze ale ilość połączeń straciłeś (po formacie). Opisz mi, jak Ty to zrobiłeś.

## Najlepiej krok po kroku, chyba że jesteś jakimś farmazonem.

Edited by HERCYK

chłopie siedzę sobie na ts po 10/12h i czekam na kolegów 15min i nie wiem w czym jest problem xd

nie wiem jak to się stało ale godziny teraz stoją w miejscu  

To dlaczego się chwalisz, że masz te 229 godzin?

Masz nowe UID - nowe zapisane godziny na serwerze.

Równie dobrze mogę sobie napisać jak Ty (przykład):

Cześć, mam na imię Marcin mam 13 lat i uczę się w technikum informatycznym.

Moje doświadczenie z ts3 jest dobre miałem kiedyś swój serwer ts3 i ogarniam podstawy.

Interesuje się głownie komputerami, grami nie jestem toksyczny względem innych osób i jestem pomocny.

Jestem bardzo aktywny na serwie ts3, aktualnie jestem na 3ciej pozycji co widać na załączonym zdjęciu.

sdfafdsa.png

proszę cię bardzo zrobiłem nowa tożsamość i godziny zostały i w czym masz problem xd

Ty chyba nie wiesz o co chodzi, rzekomo ogarniasz podstawy, a nie wiesz jaka jest przyczyna tego:

;).png

dobra będę się kłócił o jakieś godziny bo się znawca znalazł 

Próbuję Ci udowodnić, że nie ogarniasz najprostszej podstawy serwera. Jakby były testy przed rozdaniem rang Wsparcie, to na pewno byś nie potrafił odpowiedzieć.

No to zapamiętaj na przyszłość.

Jeżeli aplikujesz się na coś poważniejszego, to nie wpisuj jakichś tam kłamstw,

Pewnie w CV napisałbyś, że jesteś programistą, a jedynie co potrafisz to posmarować chleb masłem.

No i tyle byłoby z tej dyskusji. Nie masz żadnych argumentów. Jesteś po prostu farmazonem. Dziękuję, miłego wieczoru.

chłopie mam z ciebie beke a ty tu zaraz książkę napiszesz xdd 

Teraz, LUKSU_ napisał:

chłopie mam z ciebie beke a ty tu zaraz książkę napiszesz xdd 

Tak też byś powiedział jakiemuś użytkownikowi serwera, gdyby chciał Ci wbić do głowy, że się myliłeś? No cóż. Takie osoby jak Ty to Ja na śniadanie uciszam.

A "beke" to Ja mam z Ciebie. Nawet nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, co jest przyczyną Twoich godzin, które stoją w miejscu. To byłoby jedno z najprostszych pytań "podstaw serwera". No ale cóż, Ty ogarniasz przecież i nie jesteś farmazonem.

Chłopie ja podchodzę do tego na lajcie jak czegoś bym nie wiedział bym się dowiedział, a ze ty siedzisz przed kompem całe dnie i ogarniasz całego ts to juz nie moja sprawa ;d 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...